Menu
Grozs
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.

PYRAMIDE

Ražotajs: KEO
Iedomājieties, ka Jūs pēc pastaigas mežā atnesāt sulīgas ogas: gardās kazenes, jāņogas un zemenes. Keo ir sagatavojis piesātinātu gardu dzērienu intensīvā un dziļā tumši sarkanā krāsā, kuru neapšaubāmi novērtēs visi Jūsu draugi.Sastāvdaļu saraksts: hibiska lapas, kaltētas meža ogas, aromatizētāji.Uz..
12.90€
Bez PVN:12.90€
Ražotajs: KEO
Ziemeļindijas augstkalnu plantācijās, Himalajos, kompānija Keo uzmanīgi atlasa pirmā ievākuma maigās tējas lapas. Tasē Jūs iegūsit gaišu dzērienu ar izsmalcinātu muskata, viegli sūru garšu un ziedu aromātu.Sastāvdaļu sarakstsPirmā ievākuma BIO melnā tējaUzliešanas laiks: 3-5 minūtes 200 – 250 ml kar..
12.90€
Bez PVN:12.90€
Ražotajs: KEO
Saskaņā ar leģendu 1838.gadā kāds angļu kuģis, kurš no Indijas uz Lielbritāniju veda tējas un bergamotes eļļas partiju, nokļuva vētrā. Šūpošanās laikā dažas mucas ar bergamotes eļļu apgāzās, un ar eļļu tika aplietas ķīpas ar tējas lapām. Abu kravu dārdzības dēļ kuģa īpašnieks neatļāvās vienkārši izm..
12.90€
Bez PVN:12.90€
Ražotajs: KEO
Šajā oriģinālajā Keo dzērienā eleganto aromātisko Rooibos no Dienvidāfrikas ietonē maiga vaniļas dvesma – ļoti harmoniska kombinācija, kas pastiprina patiesu tējas cienītāju izjūtas.Sastāvdaļu saraksts: auga “Aspalathus Linearis” lapas, fermentētas, pievienojot vaniļas aromātu.Uzliešana: 5 – 8 min. ..
12.90€
Bez PVN:12.90€
Ražotajs: KEO
Iedomājieties siltu vasaras lietu zaļajos Ķīnas kalnu līdzenumos. Gaiss ir tik biezs, ka to var griezt…Tā jūs varat izjust šīs delikātās Keo tējas garšu. Patīkams, smalks tējas lapu aromāts izplatās Jūsu tasītē ar elegantu vieglumu.Sastāvdaļu saraksts: minimālas fermentācijas BIO zaļā tēja.Ieteikumi..
12.90€
Bez PVN:12.90€
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)