Menu
Grozs
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.

Par mums

Par uzņēmumu Tea Bar Studio

Mūsu mērķis ir izveidot konkurētspējīgas struktūras, kas piedāvātu izcilas kvalitātes produkciju un profesionālu apkalpošanu.
Mūsu misija ir piedāvāt klientiem kvalitatīvus, lietderīgus un garšīgus produktus, kas sniedz spēku un ļauj baudīt dzīvi.

Mūsu vēsture.

Uzņēmuma vēsture aizsākās 2017. gadā ziemā. Topošā Tea Bar Studio uzņēmuma īpašnieks Vladimirs Trusovs, ceļojot pa Vāciju, bija tik ļoti iedvesmots un pārsteigts ar ēdienu un dzērienu garšas dažādību, ka vēlējās dalīties ar šo pieredzi un padarīt pieejamu augstas kvalitātes produkciju Baltijas iedzīvotājiem.

Ideja pārvērtās par tirdzniecības uzņēmuma Tea Bar Studio dibināšanu. Jau nākamajā pavasarī bija izveidots pirmais sortiments Baltijas tirgum, tie bija zīmolu Mount Everest un KEO tējas, kas atšķiras ar savu lielisku garšu. Ka arī pārsteidzoša kafija no zīmola AZUL. Nedaudz vēlāk, paplašinot sortimentu, Tea Bar Studio ieviesa pārdodamo produktu sastāvā naturālās sulas viena no populārākajiem Eiropas zīmoliem - FRUGO.

2019. gada pavasarī, lai uzlabotu piedāvātās produkcijas atpazīstamību un izplatību, uzņēmuma komandai pievienojas tirdzniecības un mārketinga profesionāļi.

Tajā pašā laikā Tea Bar Studio vēl vairāk paplašina savu sortimentu, piedāvājot pavisam atšķirīgu jaunu produkciju ar tirdzniecības zīmolu Nemoloko.
Mūsu vēsture top un mainās katru dienu, arī tagad, kad Jūs tikai lasāt šo tekstu.


Darba principi

Uzņēmuma Tea Bar Studio darbības pamatā ir liela pieredze un komandas profesionalitāte. Mūsu izpratnē, galvenais uzņēmējdarbībā ir produkcijas kvalitāte un drošums. Tea Bar Studio sortiments tiek veidots no produktiem, kas atbilst augstākām prasībām un visām starptautiskajām normām.

Sadarbojoties ar Tea Bar Studio, partneri var būt pārliecināti, ka viņiem būs piedāvāta ne tikai augstas kvalitātes produkcija, bet arī lielisks serviss un klientu apkalpošanas pieredze.
Sortimenta savlaicīga piegāde un stabilitāte ir mūsu partneru mierīgas, stabilas un pārliecinošas attīstības pamats.