Menu
Grozs
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.

"Nemoloko" dzēriens griķu klasiskais lait 1,5%, 1000 ml

"Nemoloko" dzēriens griķu klasiskais lait 1,5%, 1000 ml
"Nemoloko" dzēriens griķu klasiskais lait 1,5%, 1000 ml
"Nemoloko" dzēriens griķu klasiskais lait 1,5%, 1000 ml
"Nemoloko" dzēriens griķu klasiskais lait 1,5%, 1000 ml
"Nemoloko" dzēriens griķu klasiskais lait 1,5%, 1000 ml

Klasiskais griķu dzēriens Nemoloko lait ar 1.5% tauku saturu ir gaidītākais produkts daudziem patērētājiem, jo tas nesatur glutēnu.

Griķu Nemoloko paplašinās ēdienkarti arī tiem, kam nākas dzīvē pieturēties glutēnu nesaturošai diētai. To, ka produkts nesatur glutēnu, apstiprina veikto pētījumu un pārbaužu protokols.

Griķi ir viens no mīļākajiem dietologu produktiem, jo griķus var kombinēt ar dažādiem produktiem bez ierobežojuma pēc olbaltumvielu vai ogļhidrātu sastāva.

Nemoloko var lietot ar jebkādām putrām, izmantot kā pamatu smūtijos, kokteiļos, desertos un citos ēdienos. Ja Jums garšo griķu putra, tad mūsu griķu Nemoloko padarīs tās garšu vēl neaizmirstamāku. Iesakām iekļaut šādu ēdienu savā brokastu ēdienkartē.

FAKTI

Griķu unikalitāte un praktiskā vērtība ir ļoti liela, šie graudi ir pieejami, garšīgi un sabiedrībā iecienīti. Griķi satur daudz vitamīnus un minerālus, tāpēc tos patiesi var nosaukt par "putraimu karalieni".

Kas vēl ir svarīgi:
Griķi ir ekoloģiski tīrs produkts, jo tie nav cimperlīgi audzēšanā un nebaidās no nezālēm, tāpēc to audzēšanā nav nepieciešamības izmantot pesticīdus un stipru mēslojumu.
Griķi nav GMO produkts, šo graudu kultūru nav ģenētiski modificējuši.

VĒRTĪGI ZINĀT

Šķiedrvielas ir ārkārtīgi nepieciešamas, lai uzņemt pareizu uzturu un to ikdienas norma ir no 20 līdz 40 g diennaktī. Ja Jūs domājat, ka uzņemt šādu daudzumu ir ļoti vienkārši, Jūs maldāties. Ir ļoti rūpīgi jāplāno savu ikdienas ēdienkarti un iekļaut tajā produktus, kas ir bagāti ar šķiedrvielām, un Nemoloko ir viens no tādiem produktiem.

Viena glāze (200ml) klasiskā griķu dzēriena Nemoloko Lait ar 1.5% tauku saturu satur 3.9g šķiedrvielu, no tiem 1.6g ir šķīstošas un 2.3g ir nešķīstošās šķiedrvielas.
Līdz ar to, 1 glāze (200 ml) griķu dzēriena Nemoloko sedz aptuveni 20% no minimālās šķiedrvielu diennakts devas.

Griķu Nemoloko satur daudz vērtīgas minerālvielas, vitamīnus, makro un mikroelementus. Viens no tiem ir fosfors, kas ir neaizvietojams augšanas laikā un ļoti svarīgs zobu un kaulu normāla stāvokļa uzturēšanai, ka arī nodrošina adekvātu smadzeņu un muskuļu aktivitāti. Pieaugušā cilvēka diennakts fosfora norma ir 1600mg. Klasiskajā griķu dzērienā Nemoloko Lait ar 1.5% tauku saturu uz 100g produkta ir 168g fosfora, tas nozīmē, ka viena glāze (200 ml) sedz aptuveni 21% no tik ļoti būtiska mūsu organismam elementa diennakts devas.


Galvenie raksturojumi
Neto daudzums (g/ml) 1000
Sastāvdaļas Ūdens, griķu milti, rapšu eļļa, kalcija fosfāts, vitamīns B2 (riboflavīns).
Uzturvērtība
Olbaltumvielas, g 1
Tauki, g 1,5
Ogļhidrāti, g 6,5
Sals, g 0,1
Enerģētiskā vērtība, kcal. 180
Vitamīns B2, mg 0,11
Kalcijs, mg 120

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
Slikti Labi
2.29€
Bez PVN: 2.29€