Menu
Grozs
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.

"Nemoloko" dzēriens auzu klasiskais 3,2%, 1000 ml

"Nemoloko" dzēriens auzu klasiskais  3,2%, 1000 ml
"Nemoloko" dzēriens auzu klasiskais  3,2%, 1000 ml
"Nemoloko" dzēriens auzu klasiskais  3,2%, 1000 ml
"Nemoloko" dzēriens auzu klasiskais  3,2%, 1000 ml
"Nemoloko" dzēriens auzu klasiskais 3,2%, 1000 ml

Klasiskais auzu dzēriens Nemoloko ar 3.2% tauku saturu ir augu valsts alternatīva parastajam govs pienam.

Tehnoloģija, ko uzņēmums izmanto produkta pagatavošanā, palīdz saglabāt auzu vērtīgās īpašības un pārvērst šos brīnišķīgos graudus šķidrā dzeramā produktā, kas ir bagāts ar šķiedrvielām, vitamīniem, mikro un makro elementiem, ka arī satur auzu beta-glikānu.

Dzeriet Nemoloko piena vietā, pievienojiet to kafijai un tējai, izmantojiet brokastu pagatavošanā. Putras, omletes, smūtiji, pārslas, pankūkas ar Nemoloko sanāk ļoti garšīgas

FAKTI

Klasiskais auzu dzēriens Nemoloko ar 3.2% tauku saturu, tā pat kā klasiskais lait dzēriens ar 1.5% tauku saturu, nesatur pievienoto cukuru. Produkta saldeno garšu nosaka ražošanas tehnoloģijas īpatnības, kuras laikā viens no procesiem ir fermentēšana. Fermentu (enzīmu) darbības rezultātā cietes molekulas, kas ir auzu miltu saturā, sadalās sākumā līdz maltozei (disaharīds) un tālāk līdz glikozei (vienkārši cukurs). Tieši tāpēc dzērienam piemīt saldena garša.

Neticiet tiem, kas apgalvo, ka mēs pievienojām cukuru, bet uz etiķetes to neesam uzrakstījuši.

VĒRTS ZINĀT

Viena glāze (200ml) klasiskā auzu dzēriena Nemoloko ar 3.2% tauku saturu satur 7.8g šķiedrvielu (aptuveni 26% no diennakts normas), no tiem 3.4g ir šķīstošas un 4.4g ir nešķīstošās šķiedrvielas.

Auzu beta-glikāns ir ūdenī šķīstoša šķiedrviela, kas ir atrodama auzās dabiskā veidā. Tas veicina sirds un asinsvadu saslimšanu riska samazināšanos, jo palīdz samazināt holesterīna līmeni asinīs un kontrolēt glikozes līmeni asinīs. Ka arī auzu beta-glikāns uzlabo zarnu trakta darbību un kontrolē ēstgribu, stimulē sāta sajūtu.

Klasiskais auzu dzēriens Nemoloko ar 3.2% tauku saturu atšķiras no Lait versijas ar 1.5% tauku saturu ne tikai ar tauku %. Šim produktam, lai bagātinātu to ar kalciju, izmanto divus tā atvasinājumus, kalcija fosfātu (tetrakalcija fosfātu) un kalcija karbonātu. Ka arī Nemoloko ar 3.2% tauku saturu mēs bagātinām ar jodu saturošu sāli, bet Nemoloko ar 1.5% tauku saturu tiek izmantota vārāmā sāls.

Jūs vienmēr varat izdarīt izvēli tā vai cita produkta labā, ņemot vērā Jūsu individuālo attieksmi pret izmantotajām sastāvdaļām. Taču, ticiet, mūsu receptes ir rūpīgi izstrādātas un ir ideālas. Sastāvā ir pievienotas tikai tie komponenti, kas patiešām ir nepieciešami, lai produkts sanāktu tieši tāds, kādu mēs to esam iztēlojušies, jeb patiesu augu izcelsmes pilnvērtīgu alternatīvu parastajam govs pienam.

Galvenie raksturojumi
Neto daudzums (g/ml) 1000
Sastāvdaļas Ūdens, auzu milti, rapšu eļļā, kalcija karbonāts, kalcija fosfāts, vitamīns B2 (riboflavīns), jodu saturošā sāls
Uzturvērtība
Olbaltumvielas, g 1
Tauki, g 3,2
Ogļhidrāti, g 6,5
Enerģētiskā vērtība, kcal. 250
Vitamīns B2, mg 0,11
Kalcijs, mg 120

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
Slikti Labi
2.19€
Bez PVN: 2.19€

Related Articles